COVID-19 Pandemi hakkındaki duyurumuz

0

Değerli iş ortaklarımız,

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından korunmak ve bu kapsamda toplumsal mücadeleye destek vermek için Festo olarak süreci takip ediyor ve siz değerli iş ortaklarımıza kesintisiz hizmet vermek amacıyla tüm önlemlerimizi alıyoruz.

Şu anki en yüksek önceliğimiz, toplumumuzu, iş ortaklarımızın çalışanlarını, ailelerini ve personelimizi salgından korumaktır. Festo olarak, iş ortaklarımızın üretim ve tedarik süreçlerini devam ettirebilmek için resmi makamların yönlendirmeleri doğrultusunda her türlü önlemi almaktayız.

Buna göre aldığımız ek önlemler ve işleyişimiz hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz;

  • 17 Mart 2020 tarihi ile personelimizin önemli bir kısmı evlerinden çalışmaya başlamıştır.
  • Üretim ve Lojistik birimlerimiz personel ve ürün bazlı her türlü hijyen ve izolasyon önlemleri ile çalışmalarına devam etmektedir.
  • Festo’nun dünya çapındaki 12 farklı ülkede, 40’ın üzerinde üretim, montaj ve lojistik merkezinin tamamı faaliyetlerine devam etmektedir. Bununla beraber, tedarik zincirindeki olası aksaklıklara, acil önlemlerle karşı koymak ve ürünlerimize ulaşılabilirliği devam ettirmek için fabrikalarımız ve tedarikçilerimizle birlikte acil eylem planlarımızı devreye soktuk. Stoklarımız bu durum planına göre oluşturulmuş ve sevkiyatlarımız olağan süreciyle devam etmektedir.
  • Karşılıklı bireysel ve toplumsal sağlığımızın korunabilmesi için dijital müşteri ziyaretleri ve dijital uygulamalarımızla sizleri desteklemekteyiz. Teknik danışmanlarımız dijital platformlarda sizlere destek vermeye hazırdır. İhtiyaç duyduğunuzda sizlere ulaşabilirler (örneğin Skype toplantısı ile). Bunun yanı sıra sektörel bazda düzenlenmesi planlanan webinarlarımızın listesini sizlere sosyal medya kanallarımız ve Teknik Danışmanlarımız aracılığı ile duyuracağız. Firmanıza özel webinarlar için lütfen Teknik Danışmanınız ile iletişime geçiniz.
  • Sahadaki fiziksel ziyaretleri sadece sizlerin talepleri doğrultusunda, sizinle önceden görüşmek ve karşılıklı onaylar alınması koşulu ile gerçekleştireceğiz. Uygun koşulların sağlanmasının ardından fiziki görüşmeler gerçekleştirilebilecektir.

Ülkemizin, bu zorluğun da en az hasarla ve başarılı bir şekilde üstesinden geleceğine inanıyor ve sizleri gerekli tüm önlemleri hep birlikte hayata geçirmeye davet ediyoruz. Sürecin en başından bugüne büyük gayretle çalışan tüm sağlık personelimize sonsuz minnetlerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

Festo Türkiye

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.