Kartezyen Sistem Tasarlamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı! Festo HGO ile Tanışın!

0

Hızla gelen dijitalleşme ve tedarik süreçlerinin hızlı bir biçimde değişime uğruyor olması günümüzde üretim şekillerinin de değişmesine neden oluyor. Makine üreticileri, sistem tasarımcıları ve proje mühendisleri çoğu zaman maliyetten ziyade zaman baskısı altında kalıyor. Bugün sizlere tanıtacağımız Festo Handling Guide Online HGO‘nun sunduğu yenilikçi çözümlerle rekor sürede yeni kartezyen sistemleri yapılandırabilir ve oluşturabilirsiniz.

Festo HGO Ücretsiz İndir

Festo HGO Size Neler Sunar!

Öncelikle Handling Guide Online (HGO), tasarım, montaj ve teslimat sürelerini yaklaşık iki aydan yalnızca birkaç haftaya indirir. Bu hıza ulaşmanızın nedeni, konfigürasyon ve sipariş platformunun Festo’nun çevrimiçi ürün kataloğuna entegrasyonu sayesindedir. Bu entegrasyon, müşterilerin montaja hazır bir taşıma sistemi oluşturmasını sağlar.  İster tek eksenli bir sistem, ister bir 2D veya 3D bir kartezyen sistemi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Tasarım ve Proje Mühendisleri İçin Daha Geniş Alan

Yalnızca birkaç tıklama ile HGO, CAD modeli, animasyon ve eksiksiz EPLAN şematik dokümantasyonunu işleme alır. Önceden 10 ila 15 gün sürebilen teklif talebi, tasarım düzeni, teklif ve CAD tasarımı dahil olmak üzere birkaç dakika içinde tamamlanabilir. Böylece vaktinizi projeniz üzerinde daha fazla çalışmaya, yaratıcılığa ve daha geniş alanlar oluşturmakta kullanabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Sipariş

Tek bir tıklama, özelleştirilmiş kartezyen sistem siparişini Festo’ya iletir. Uzmanlarımız siparişi hemen işleme alarak, tüm kullanıcı belgeleriyle birlikte,  doğrudan kuruluma hazır olarak sistemi size teslim edilmek üzere yola çıkarır.

Eplan ile Kolay Entegrasyon

HGO ile yapabilecekleriniz bu kadar mı tabiki Hayır! Festo HGO kullanıcıları aynı zamanda Eplan’ın devre şeması hizmetinden ve devreye alma dosyalarından da yararlanabilirler. Örneğin, manuel olarak bir Eplan projesi oluşturmak birkaç saat sürebilir ve karmaşıklığa bağlı olarak kullanıcı hatalarına açık olabilir. Şematik çözüm, süreç adımlarının çoğunu otomatikleştirir ve bu nedenle zaman kazandırır. Ayrıca projeler hatasız bir şekilde belgelendirir. Elektrik devresi ve pnömatik diyagramlar, eksiksiz bir Eplan projesi olarak satın alınabilir ve Festo çevrimiçi satın alma platformu App World” içinde şematik çözüm aracılığıyla PDF dahil olmak üzere çeşitli formatlarda indirilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.