Tam kapanma süreci hakkındaki önemli duyurumuz

0

Değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimiz,

Korona virüs (Covid­19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla 29 Nisan-17 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek tam kapanma sürecini yakından takip ediyor, her zaman olduğu gibi siz değerli iş ortaklarımız ve paydaşlarımıza kesintisiz hizmet vermek amacıyla tüm önlemlerimizi alıyoruz. Bu süreçte teknik danışmanlık, teknik servis, üretim, sevkiyat ve lojistik birimlerimiz personel ve ürün bazlı her türlü hijyen ve izolasyon önlemleri alınmış bir şekilde çalışmalarına devam edecektir. Festo olarak tüm tesislerimizde salgının en başından beri üretim ve tedarik süreçlerinde herhangi bir aksama olmaması için gerekli olan tüm tedbirler özenle alınmaktadır.  Sevkiyat ve stok yönetim bölümümüz saat 20.00’a kadar açık olacak olup, ilaç ve gıda firmaları her zaman öncelikli olarak ürün ve hizmetlerimizden faydalanacaktır.

Benzer şekilde, bulunabilirliğin ve bölgesel hizmetin devamlılığını sağlayan bayilerimiz, bu süreçte her türlü salgın tedbirini alarak hizmet vermeye devam edecektir.

Dijital desteğimiz artarak devam edecek!

Bu zorlu süreçte toplumsal sağlımızı ön planda tutarak, sizlerle olan dijital iletişimimizi maksimum seviyede tutacağız. Bunun için Festo uzmanları her zaman dijital platformlarda ihtiyaç duyduğunuz destek için var olacaktır. Özellikle bu süreci Festo ailesi olarak en faydalı şekilde geçirmeniz için çevrimiçi eğitimlerimizin sayısını maksimum seviyede tutmaya gayret göstereceğiz. Sosyal medya kanallarımız aracılığı ile birçok yararlı ve bilgilendirici bilgiyi de sizlerle paylaşacağımızı önemle hatırlatmak istiyoruz.

Bir yılı aşkın süredir tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs (Covid­19) salgınındaki bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağımıza olan inancımız tamdır. Festo olarak her zaman olduğu gibi bu zorlu süreçte de tüm ekibimizle yanınızda olduğumuzu hatırlatır, sağlıklı günler dileriz.

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Bu zorlu süreçte de umudumuz her zaman var olsun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.