Üstün Hareket Kontrolü İçin Yeni Simplified Motion Serisi (SMS)

0

Pnömatiğin basitliğini elektrik otomasyonunun faydalarıyla birleştiren Simplified Motion Serisi (SMS) (Basitleştirilmiş Hareket Serisi) yeni bir hareket kontrol sistemi sunuyor. Dijital I/O ve IO-Link ile donatılmış bu yeni elektrikli sürücüler, kullanım kolaylığı sağlarken, üretkenliğinizi arttırır ve akıllı IIoT haberleşmesi sağlar.

Basit bir konumlandırma veya presleme uygulamanız olduğunda, birçok servo tahrikli sistem aslında aşırı çalışır.  İstenilen kapasitenin üzerinde bir servo sistemi tasarlamak, kurmak, devreye almak ve sorun gidermek sizlere ek maliyet olarak yansıyacaktır. Bu nedenle, bir elektromekanik aktüatörü kurmak ve çalıştırmak için ihtiyaç duyacağınız çabayı önemli ölçüde azaltmak için Simplified Motion Serisi (SMS) Basitleştirilmiş Hareket Serisini geliştirdik.

Hızlı, Kolay ve En Önemlisi Basit

Yeni SMS serimiz, geleneksel bir hareket kontrol sisteminde zaman ve maliyete neden olacak üç tür mühendislik çalışmasını basitleştirir.

Tasarım: Servo tahrikli bir hareket eksenini sıfırdan bir araya getirdiyseniz, SMS için çevrimiçi tasarım aracımız tam size göre. Hareket tipi, aktüatör tipi, montaj pozisyonu, uç pozisyondaki kuvvet, strok ve yük gibi seçenekleri kolayca seçebilir, bir SMS aktüatörün doğru boyutlandırılması tamamlayabilirsiniz.  Üstelik bunlar sadece yaklaşık 30 saniye sürer ve yapılandırdıklarınızı satın almanız için sizi çevrimiçi mağazamıza yönlendirir.

Yapılandırma: SMS, kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazır temel hareket profillerine sahip olarak gönderilir. Hız kontrollü iki uç nokta arasındaki hareketler için temel bir trapezoidal profil vardır ve pres geçirme ve kenetleme uygulamaları için hız ve kuvvet kontrollü hareket profili vardır. Kontrol parametrelerini, bir dokunmatik yüzey veya IO-Link aracılığıyla doğrudan SMS sürücüsünde ayarlayabilirsiniz.

Kurulum ve Devreye Alma: SMS serisinin önemli bir yönü, kurulum kolaylığıdır. Her eksen yalnızca üç bileşenin takılmasını gerektirir. SMS eksenini makinenize monte edin, güç ve kontrol kablosunu takın ve kullanıma hazır. SMS, her ikisi de standart özellikler olarak sürücüye entegre edilmiş olan, kullanımı kolay dijital I / O veya tam özellikli IO-Link aracılığıyla ile doğrudan güç kaynağına ve denetleyiciye bağlanır. SMS, son konum geri bildirimini içerir, bu nedenle yakınlık sensörleri hakkında düşünmeye gerek yoktur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.